Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

پرداخت مالیات بر ملک

اولین اقساط مالیات بر دارایی در مارس، آوریل و می پرداخت می شود و اقساط دوم مربوط به نوامبر است. مالیات بر املاک و مستغلات دارایی مانند ساختمان، که با نام غیر منقول مشخص می شود، از طریق مالیات دهندگان صاحب املاک پرداخت می شود. صاحبان املاک غیر منقول می توانند به دبیرخانه خدمات املاک و مستغلات شوراهای شهری مربوطه خود مراجعه کرده و پرداخت کنند.

مالیات ملک غیر منقول باید به شهرداری محل پرداخت شود. در مورد املاک غیر منقول که ملزم به پرداخت مالیات بر املاک در یک شهر دیگر هستند، پرداخت از طریق هر PTT یا با گرفتن شماره بدهی مالیات بر دارایی به شماره حساب بانکی متعلق به شهرداریها می تواند انجام شود. علاوه بر این، مالیات بر املاک می تواند از طریق اینترنت انجام شود. با دسترسی به برگه مربوطه از طریق سامانه الکترونیکی الکترونیکی شهرداریها، پرداختها بصورت آنلاین پرداخت می شود.


اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image