Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

تعیین درآمد سرمایه املاک و مستغلات

درآمد سرمایه املاک و مستغلات شامل میزان اجاره بها به صورت نقدی یا در سایر اشکال در طی سال از اجاره کالاها و حقوق است. اجاره هایی که بصورت ماهانه جمع آوری می شوند با یک ضریب به پول تبدیل می شود. اجاره هایی که از قبل جمع آوری می شوند، به عنوان درآمد سالهای مربوط محاسبه می شوند. در موارد مرگ و ترک کشور، اجاره های جمع آوری شده از قبل، درآمد حاصل از دوره ای است که در آن مالیات برداشته شده است.

دارایی هایی که از طرف مستاجر برای افزایش یا گسترش ارزش اقتصادی املاک و مستغلات خود به املاک اضافه می شود بدون هزینه به موجر منتقل می شوند (در صورت انتقال اوراق بهادار با ارزشی پایین تر از ارزش معادل آن، تفاوت ارزش بعنوان انتقال رایگان در نظر گرفته می شود). در پایان دوره اجاره نامه، دارایی های مذكور در این تاریخ طبق نظر موجر ثبت می شوند. پول دریافت شده توسط مالک با نام هزینه هایی از قبیل آسانسور، گرمایش، نگهداری، آب و روشنایی، بخشی از درآمد ناخالص است و به عنوان درآمد برای مالک در نظر گرفته می شود. زیرا این هزینه هایی است که می توان از درآمد برای موجر کسر کرد.

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image