Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

مسئولیت مالیات بر درآمد

در ترکیه مالیات بر درآمد شامل مسئولیت محدود نسبت به مالیات و مفاهیم تعهد کامل است. تعهد کامل نوعی مسئولیت است که در آن کل درآمد شخص حقیقی از داخل یا خارج از ترکیه مشمول مالیات می شود.

افرادی که بیش از 6 ماه در یک سال در ترکیه زندگی می کنند و افرادی که در ترکیه ساکن هستند، از نظر مالیات بر درآمد، ساکن ترکیه محسوب می شوند. همچنین دفاتر عمومی و موسسات و غیره. شهروندان ترکیه که در کشورهای خارجی زندگی می کنند نیز به دلیل امور این موسسات به عنوان مودی مالیات کامل در نظر گرفته می شوند. محل اقامت مکانی است که فرد با هدف ماندن و سکونت دائمی در آن زندگی می کند.

اگر خارجی های زیر، بیش از 6 ماه در ترکیه بمانند، بعنوان ساکنین کشور در نظر گرفته نمی شوند:

·      اشخاصی که برای انجام وظیفه یا کار خاص یا موقت به ترکیه می آیند، دانشمندان، متخصصان، کارمندان دولت، روزنامه نگاران مطبوعات و سایر افرادی که شرایط آنها شبیه به این افراد است، برای استراحت یا مسافرت بر میگردند.

·      کسانی که به دلایلی نامعلوم، مانند بازداشت، محکومیت یا بیماری در ترکیه بازداشت شده اند و یا در ترکیه مانده اند.

·      شهروندان ترک مقیم کشورهای خارجی مشمول دفاتر رسمی و مؤسسات یا سازمانها و شرکتهایی هستند که مقر آن در ترکیه است و اتباع ترکیه مستقر در کشورهای خارجی براساس مسئولیت کامل برای امور آپارتمانها، مؤسسات، سازمانها و شرکتهای مذکور مشمول مالیات می شوند.

·      مسئولیت محدود؛ از اشخاص حقیقی که در ترکیه مستقر نشده اند، صرفاً از درآمد و درآمدهای بدست آمده در ترکیه مالیات می گیرند.

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image